Suuremate Summade Puhul Kasutada Tagatiseta Väikelaenu

Kiirlaen on laen , mida laenutakse lühikese aja jooksul. Tavaliselt soovitatakse neid ootamatu ostude jaoks või selleks , et üle elada paar päeva enne kuu lõppu, kui oodate palgapäeva. Tavaliselt kuni eurot, kuigi mõned laenuandjad piiravad esimese laenu suurust. Laenu tagastamise aeg on alates nädalast ja mõningatel juhtumidel üle aasta.

Jah, aga ei pruugi olla kallimad , kui traditsioonilised alternatiivid – nii kaua kui maksad neid ära ootuspäraselt. Tavaliselt kõik laenuandjad pakkuvad esimest laenu täiesti tasuta. Kiirlaenud ning SMS laenud on Eestis jätkuvalt populaarsed. Õnneks ei ole vaja enam karta hingematvaid intresse ning seda, et keegi Sinu nimele laenu võtab.

Allolevas tabelis on välja toodud Eesti juhtivad SMS laenude ning kiirlaenudega pakkumised.

Laenuturg on palju paremini reguleeritud ning see kaitseb nii laenu võtja kui laenu andja huve. Tänu sellele on Eestis ka palju laenufirmasid, kes tegelevad kiirlaenude ja väikelaenude andmisega. Allolevas tabelis on välja toodud Eesti juhtivad SMS laenude ning kiirlaenudega pakkumised. Kuna konkurents laenuturul on suur, on läheb laenu võtmine kliendile järjest soodsamaks. Mitmete firmade esimesed laenud on uuele kliendile tasuta, maksad tagasi vaid laenusumma, intresse ei lisandu.

Samuti on nüüd võimalik saada laen kätte ka sularahas, vaata tabelist, millised ettevõtted seda pakuvad. Kiirlaenud erinevad tavalistest pangalaenudest selle poolest, et laenatud summa saab kätte kiiresti, vahel isegi mõne minutiga. Kui otsid just praegu parimat võimalust laenata väiksemat summat ilma tagatiseta siis pakub Krediitium sulle kiiret ja mugavat teenust.

Võrdle kiirlaene ja laenuandjaid siin meie kodulehel. Aitame sul leida laenu just sulle sobivate tingimuste ja intressimääradega, mis on kooskõlas sinu majanduse ja olukorraga. Meil on ka võimalikult madalate tingimustega laene, kui see on laenuvorm mõelnud sinu jaoks. Kiirlaenu taotlemine on tavaliselt sujuv ja kiire protsess. Laenu on võimalik võtta isegi kodust lahkumata.

Täpselt nii nagu sõna ise ütleb -lihtne ja kiire laen ning raha koheselt kontole! Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 66 eurot. Igakuine tagasimakse 45 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 58 eurot. Igakuine tagasimakse 19 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 33 eurot, kokku: eurot.

Igakuine tagasimakse 30 eurot, kokku: eurot.

Igakuine tagasimakse 3 eurot, kokku: 30 eurot. Igakuine tagasimakse 4 eurot, kokku: 53 eurot. Igakuine tagasimakse 30 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse eurot, kokku: 3 eurot. Igakuine tagasimakse 60 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 18 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 20 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 64 eurot.

Kiirlaenud on laenud, millel on kiire väljamakseaeg ja lühike tagasimakseperiood. Üldiselt on laenatud summad samuti veidi väiksemad, võrreldes teiste laenuvormidega. Samal ajal ei tohiks aga unustada kulukust. Kui sul on vaja laenata raha vaid 30 päevaks, kaalu pigem intressita laenu võtmist või mõtle alternatiividele, mis võivad sind rahahädast välja päästa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *